Publikováno

Jak se zbavit břicha po porodu

Ploché břicho po porodu

Během těhotenství se každá maminka těší z velkého bříška. Jakmile ale přijde miminko na svět, začne rychle přemýšlet, jak se břicha zbavit, protože v této době už rozhodně není estetickým doplňkem, ale spíše nepříjemnou překážkou, která při pohledu do zrcadla brzdí sebevědomí. Břicho po porodu navíc může být zdrojem bolestí zad či příčinou inkontinence. Podívejte se, jak s velkým a vytahaným břichem bojovat.
Pokračování textu Jak se zbavit břicha po porodu

Publikováno

Jen cvičení vám pěkné břicho nezaručí

Cvičení pro pěkné břicho je vyčerpávající

Myslíte si, že břicho zeštíhlíte hlavně cvičením? Že je nutné dělat stovky zkracovaček denně? Pak jste na omylu. Štíhlé břicho je především o stravě. A co víc, izolovaně břicho vůbec cvičit nemusíte. Připravili jsme pro vás několik pravd o plochém břichu. Možná jste o nich dosud ještě neslyšeli.
Pokračování textu Jen cvičení vám pěkné břicho nezaručí

Publikováno

Co je viscerální tuk

Viscerální tuk

Tuk v těle má každý z nás. Ačkoliv se ho snažíme zhubnout, vždy by nám měl nějaký zůstat, protože je pro správné fungování organismu životně důležitý. Rozlišujeme viscerální a podkožní tuk. Ten podkožní se nachází pod kůží (jak už název napovídá) a je pro tělo prospěšný například tím, že chrání před promrznutím. Jeho redukce je částečně i záležitostí vzhledu. Viscerální tuk, nacházející se v břišní dutině, může být zdraví velmi nebezpečný.
Pokračování textu Co je viscerální tuk