Publikováno

Hubnutí tancem – znáte výhody tancování?

Zhubnout nějaké to kilo navíc si přeje občas skoro každý. Cesta za vysněnou postavou však není vždy úplně jednoduchá. Chce to velkou dávku motivace a odhodlání. To však v průběhu hubnutí může odcházet a znovu přicházet. Neustále člověk musí hledat způsoby, jak vytrvat.

Důležité je si nastavit adekvátní režim, který vás bude bavit a naplňovat. Takovým způsobem může být i začlenění tance do hubnoucího procesu. Znáte výhody tance a jeho možnosti?

Pokračování textu Hubnutí tancem – znáte výhody tancování?
Publikováno

Tipy a inspirace jak začít běhat bezpečně a udržet si motivaci

Věděli jste, že běh je aktivitou, při které můžete spálit klidně i 700 kalorií za hodinu? Záleží samozřejmě na vaší rychlosti a intenzitě běhu, ale ano. Skutečně se časem můžete dostat na takovou hodnotu. Běh je tak ideální aktivitou pro hubnutí.

A nejen to. Dnes je běh velmi populární i mezi lidmi bez nadváhy. Co na tom běhání všichni mají? Na tuto otázku získáte odpověď, když také zkusíte vyběhnout. Běhání totiž do života přináší i spousty dalších benefitů než jen fit postavu.

Jak ale začít běhat a vydržet? To je otázka, která trápí ne jednoho začátečníka. Navíc je velmi důležité běhat správně a dodržovat určité zásady, aby si člověk při běhu neublížil a běhal zdravě a navíc i bezpečně.

Pokračování textu Tipy a inspirace jak začít běhat bezpečně a udržet si motivaci
Publikováno

5+5 mýtů a faktů o hubnutí: co se vyplatí vědět, než začnete hubnout do plavek?

Štíhlá žena ve dvoudílných plavkách na lehátku

Plavková sezóna se přibližuje rychlostí blesku, možná, že ti otužilejší z vás už k vodě dokonce vyrazili. Každý rok se ale objeví spousty žen i mužů, kterým se do plavek moc nechce, právě kvůli tomu, že nejsou spokojeni se svou postavou.

Žádný strach, doladit pár nedokonalostí stihnete i během plavkové sezóny, nebo se jednoduše připravíte na tu další! Víte jak na to? Existuje totiž spousty mýtů o hubnutí, které neplatí!

Pokračování textu 5+5 mýtů a faktů o hubnutí: co se vyplatí vědět, než začnete hubnout do plavek?