Publikováno

Kurz Život s diastázou

Obrázek s nápisem Život s diastázou

Kurz Život s diastázou již není dostupný. Omlouváme se.

Kurz Život s diastázou je vhodný pro všechny ženy trpící diastázou přímého svalu břišního a problémy s ní souvisejícími. Jednat se bude především o maminky po porodu, ale i o všechny ženy, které mají s diastázou vleklé problémy a chtějí tuto zdravotní komplikaci konečně vyřešit.

Co je diastáza

Diastáza je rozestup přímého břišního svalu, kdy dojde k povolení vazivové linie uprostřed svalu. Takto vzniklá prohlubeň se posléze projeví buďto vzedmutím břišní stěny při aktivaci přímého břicha, nebo naopak prohlubní, která je širší než dva centimetry. Rozestup břišní stěny může způsobit velké množství zdravotních problémů od nesprávného zapojení hlubokého stabilizačního systému páteře, přes bolesti zad, inkontinenci, případně až po výhřez meziobratlové ploténky. Navíc nevzhledně povislé, vypouklé či rozestoupené břicho nám na sebevědomí také nedodá.

Efektivní řešení diastázy

Kurz Život s diastázou vám ukáže, jak efektivně diastázu řešit a znovu tak získat své drahocenné zdraví i vysněné štíhlé břicho.

Co se v kurzu naučíte

  • Povíme si, co přesně diastáza je, jak vzniká a jaké jsou její typy.
  • Jak samy sebe vyšetřit a diastázu poznat.
  • Jaká je prevence diastázy.
  • Čeho se musíme vyvarovat, jaké pohyby s diastázou nedělat a které činnosti raději vynechat.
  • Povíme si, jaké pohybové aktivity jsou při diastáze naopak vhodné.
  • Naučíme se jednotlivé cviky na posílení středu těla, šikmých břišních svalů a stabilizaci páteře.
  • Cvičení je rozděleno podle stupně obtížnosti od jednoduchých po složitější. Cvičební plán je rozdělen do tří měsíců.
  • Dále pro vás máme 15 minutový výběr cviků, ideálních na udržení zatažené diastázy.
  • Vytvořili jsme i MP3 zvukový záznam, který vám pomůže cvičit patnácti minutovou cvičební sestavu v momentě, kdy už budete znát jednotlivé názvy cviků.
  • Nebude chybět ani spousta užitečných rad a typů k dalším metodám řešení diastázy a problémů s ní souvisejících.

Diastáza břišních svalů nás leckdy dokáže pěkně potrápit a znepříjemnit život. Obzvláště novopečeným maminkám, které si na svou novou roli teprve zvykají, veškerý svůj čas věnují své malé ratolesti a sami na sebe již tolik času nemají.

Získejte pěkné pevné bříško a sebevědomí

Tento kurz vám rychle a efektivně pomůže diastázu řešit, zatáhnout a udržet ji uzavřenou. Dozvíte se veškeré potřebné informace. Naučíte se fyzioterapeutické, odborné cviky, které vám pomohou dostat se opět do fyzické rovnováhy a získat zpět i ploché, pevné břicho a zdravá záda. Celý kurz je časově nenáročný, efektivní a odborně vedený. Užívat si tedy můžete své miminko, mateřství a znovu získanou energii a sílu, namísto obávání se o své zdraví, fyzickou kondici a vzdouvající se břicho.

Těšíme se na vás.

Kurz Život s diastázou již není dostupný. Omlouváme se.