Ploché břicho pro muže

Břicho bez zbytečných faldíků je snem spousty mužů. Pokud si i vy myslíte, že je to jen nereálný sen, rádi vás vyvedeme z omylu. Zastavte neustálé zmenšování svých kalhot a košil, a to i bez velkého omezení ve svém jídelníčku. Samozřejmě, částečně musíte přizpůsobit současný životní styl. To ale neznamená, že už nikdy nebudete moci zajít s přáteli do hospody nebo si dopřát dobré jídlo. Na cestě za vytouženou postavou vám pomůže speciální balíček na 3 týdny, sestavený odborníky z oboru.

Chci ploché břicho řešení pro muže

Balíček na 3 týdny obsahuje:

  • Výživový plán na 3 týdny
  • Cílové potravinové doplňky
  • 10 rad pro ploché břicho
  • Exkluzivní recept
  • Proteinovou tyčinku SLIMBEL SYSTEM jako dárek zdarma

Odstartujte své zdravé hubnutí s výživovým plánem, který vám řekne, co a kdy máte jíst. Právě v jídelníčku vás čeká nejvíce změn, protože jídlo vzhled vašeho břicha ovlivňuje až ze tří čtvrtin. Zbytek tvoří pohyb a další faktory, které rovněž není radno opomíjet. Ve speciálním balíčku tak najdete chytré rady pro ploché břicho. Ty vám vyvrátí i časté mýty, jimž možná dosud věříte.

Čekají zde na vás také speciální produkty na bylinné bázi, s nimiž bude hubnutí zase o něco jednodušší. Myslete na to, že plochého břicha nedocílíte přes noc. Musíte být důslední a vytrvalí, výsledek však stojí za to.

Od výživové poradkyně, která vám poskytne každý týden konzultaci po telefonu (výhodou je, že nemusíte nikam chodit), se dozvíte vše, co k hubnutí břicha potřebujete vědět. Naučíte se nastavit svůj denní příjem energie, tuků, sacharidů a bílkovin. Vyřazením nevhodných potravin se zbavíte pocitů nafouklého břicha, které je komplikací i u mužů štíhlé postavy.

Obraťte se na NATURHOUSE. Výživoví poradci vám rádi pomohou ke štíhlé postavě. Objednejte si balíček Chci ploché břicho! Jeho přednosti ocení muži v každém věku, kteří mají problémy s hubnutím břicha.

CHCI PLOCHÉ BŘICHO