Publikováno

Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu

Hubnutí podle Břicháče Toma

Snem každého z nás bez ohledu na pohlaví je mít sportovní postavu, se kterou souvisí ploché bříško. Mnoho z nás již vyzkoušelo diety a huntování těla a nedosáhlo patřičného efektu. Proto nám dobře známý Břicháč Tom připravil Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu, díky kterému účastníci pochopí, jaké postupy jsou nejlepší a také to, za jakých podmínek tuk z těla mizí. Věřte, že to není až tak složité. Stačí absolvovat kurz a dodržovat zmíněné postupy a konečně se zase dostanete do svých plesových šatů nebo kalhot, které leží hluboko ve skříni.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu

Hubnutí je start do nové životní etapy

Základní pilíře kurzu

Všichni účastníci Velkého kurzu hubnutí díky zkušenostem lektora a principům, které Břicháč Tom vyznává, mají šanci získat následující znalosti a schopnosti k:

 • Nastartování hubnutí, které předčasně nevzdají, ač už to možná mnohokrát udělali
 • Obraně před zbytečným přibíráním a kilům navíc – tady si odpovíme na otázku: „Co způsobuje nejčastější přibírání na váze?
 • Způsobům, jak se stravovat během dne, abychom přibírali co nejméně
 • Laskominám, které můžeme našemu tělu dopřát a zároveň i o čase, kdy je jíst
 • Udržení váhy a vyhnutí se jo-jo efektu

Zkušenosti jsou základem

Přestože mluvíme o Velkém kurzu hubnutí a cestě k malému břichu, tak jsou do něj Břicháčem Tomem zařazeny nejdůležitější kroky. Ty si sám vyzkoušel a poté, co zhubnul 27 kg, tak váhu si stále drží. A věřte, že to nebylo o počítání kalorií nebo dokonce přesném navažování jednotlivých potravin. V každé lekci se dovíte to podstatné, z jednotlivých rad tak vyplynou určité principy, o kterých se běžně nemluví, a jejichž dodržováním můžeme zhubnout trvale. Výhodou je, že vše získáme z pohodlí domova prostřednictvím online kurzu. 

Základ je žít normálně

Ve Velkém kurzu hubnutí – o cestě k malému břichu se od Břicháče Toma účastníci dovědí, jak žít normálně a přitom hubnout. To je cíl, který má snad každý, protože „huntovat“ tělo přísnými dietami není možné příliš dlouho. Ptáte-li se proč? Pak je odpověď snadná. Málokdo má motivaci a silnou vůli, aby vydržel u diety celý život. A když první nadšení opadne, často přichází jo-jo efekt. 

Ve Velkém kurzu hubnutí zjistíte, že je možné hubnout a občas si dopřát něco dobrého, protože jen to je cesta k dlouhodobému udržení nízké váhy. Přeci jen každý z nás se chce cítit dobře a ne mít neustále pocit hladu.

Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu! Úvodní lekce

Kurz hubnutí – lekce

První tři lekce kurzu jsou zdarma a my věříme, že podobně jako v předchozích kurzech, tak i u Velkého kurzu hubnutí vás přesvědčíme, že stojí zato přejít k lekcím placeným. V prvních třech kurzech se Břicháč Tom představí a seznámí vás s tím, po čem přiberete nejvíc a také 3 cesty jak hubnout. Pak přicházejí placené lekce, v nichž se dovíte například:

 • Trojici efektivních kroků s vlivem na menší bříško
 • Kde získat motivaci a co vede k výsledkům?
 • Jak být sám sebou?
 • Kde brát vůli?
 • Jak rozjet metabolismus a vytvořit z těla stroj na hubnutí?
 • Jaké živiny tělo potřebuje?

A mnoho dalšího. Úmyslně nezmiňujeme všechny lekce, protože ty poznáte až s lektorem, který ví o čem mluví. Tak neváhejte a přidejte se k mnoha účastníkům a účastnicím, kteří již zhubli a váhu si dále drží. Je to velmi snadné, stačí vstoupit. Velký kurz hubnutí – o cestě k malému břichu je vám k dispozici online na počítači, tabletu i mobilu. A věřte, že připojení je jednoduché, doslova na pár kliknutí.

Vstup do kurzu je zdarma a nezavazuje vás k nákupu